Audros Deltuvienės personalinė paroda "Laisvai"

ewsee§

Parodos pavadinimas reprezentuoja asmeninę kelionę kūrybinės laisvės link.  Ši paroda – tai tarsi mažytė duoklė, naujai atrastai laisvei nuo laiko, darbo ir finansinių suvaržymų, kuri leido man visiškai pasinerti į senai širdyje nešiotą aistrą menui.

“Laisvas”

paveikslas_Laisvas

Gyvenimas yra laisvės dovana, ir ne visada lengva suvokti visą jos galią. Kartais tai reiškia išsiskirti iš minios ir pripažinti savo unikalumą. O kartais tai reiškia leisti sau būti pažeidžiamam, švelniam ir jautriam.

Vienas iš mano mėgstamiausių paveikslų, “Laisvas”, yra šios minties išraiška. Jame pavaizduotas vyro portretas yra tiek stiprus, tiek pažeidžiamas – tiek nuožmus, tiek jautrus.  primena, kad tikrasis stiprumas kyla iš gebėjimo būti laisvam.

“Laisvas” nėra tik paveikslas, tai yra pokalbis apie laisvę, jautrumą ir stiprumą. Tai yra kvietimas įsiklausyti į save ir pripažinti savo pačių dualumą.

Tai tarsi nuolatinis priminimas, kad laisvė yra ne tik teisė, bet ir dovana, kuria turime džiaugtis ir kurią turime puoselėti.

 

Šnabždesys_paveikslas


"Šnabždesys"

 

Ar kada nors esate atsidūrę ties riba tarp verdančio gyvenimo ir tyros gamtos ramybės? „Šnabždesys“ yra būtent tokia akimirka, kai švelnūs gamtos kuždesiai tampa mūsų vidinio pasaulio dalimi. Kiekviena spalva, kiekviena linija kalba apie sodrų ir spalvingą grožį, kuris gali į kasdienybę įsiveržti, jei tik leisite gamtai atverti duris į svajonių pasaulį.

“Rifas”

„Rifas“ – tai kvietimas pažvelgti gilyn, kur nuskęsta saulė, ir atrasti ne tik nepažintą vandenyno pasaulį, pilną spalvų bei gyvybės, bet ir prisiliesti prie viduje glūdančių jausmų gelmių.

Neįtikėtina, bet „Rifas“ yra daugiau nei tiesiog paveikslas. Jis – kelionė į kiekvieno širdį, todėl giliai įkvėpkite ir atsipalaiduokite, leiskite mintims nugrimzti į nepatirtas vandenyno gelmes.

paveikslas_Rifas
paveikslas_Bilzgesys


"Blizgesys"


„Blizgesys“ yra kaip šviesa, vedanti per tamsą, ieškant savo unikalumo. Tai yra kvietimas rasti savo vidinį deimantą, nenustoti stebėtis pačiais netikėčiausiais gyvenimo stebuklais.

Ar jaučiate, kaip šis paveikslas primena, kad gyvenime viskas yra svarbu, net ir mažiausia smulkmena?


"Kvepianti"


“Kvepianti” skleidžia ne tik įvairiaspalvių gėlių ir moters grožio vienybę. Tai dar ir švelniai primena apie gyvenimo spalvingumą ir prasmę, suteikia unikalią galimybę išreikšti individualumą. 

Be to padeda atrasti savo vidinę moterį, kuri kvepia gyvenimu, dvelkia stiprybe ir stebina nesibaigiančiu grožiu.

paveikslas_Kvepianti
paveikslas_"Kolibris"


"Kolibris"

 

Jei jums reikia reikia įkvėpimo ir motyvacijos veikti, tuomet pažvelkite į  Kolibrį, mažiausią paukštį pasaulyje, kuris nenuilstamai plaka savo sparnais ir įveikia, bet kokį vėją – būtent ši žinutė ir slypi “Kolibris” spaudinyje.

Sekite jo plazdenimą ir lengvai ženkite link savo svajonių.

Kiekvienas iš mūsų giliai viduje turime savo “Kolibrį”. Paukštį, kuris nepaiso vėjo, kuris bando jį įveikti, kuris nenuilstamai plaka savo miniatiūriniais sparnais ir skrieja prieš vėją. O jūs ar esate pasirengę išskleisti savo sparnus ir siekti svajonių?

MANO DARBAI