Naujiena!

Didžiuojuosi pristatydama ARTBYAUDRA Meninės kūrybos ir laisvalaikio studiją!

Po pirmosios sėkmingos parodos “Laisvai”, supratau, kad mano darbai paliečia žmonių širdis ir  yra reikalingi. Todėl sukūriau erdvę, kurioje bus galima ne tik pažiūrėti mano darbus iš arčiau, bet ir išsirinkti originalių rūbų bei aksesuarų.

Studijoje jūsų lauks ne tik mano kūryba, bet ir kitų talentingų kūrėjų darbai. Be to, čia ne tik galerija, bet ir renginių erdvė: kurioje bus visko – nuo edukacinių sesijų iki šventinių vakarėlių.

Atraskite mano darbus, rūbus su unikaliais spaudiniais ir kitas menines gėrybes. Kviečiu kūrėjus bendradarbiauti ir visus – dalyvauti mūsų renginiuose.

Laukiu jūsų šioje kūrybos šventovėje!

Herkaus Manto gatvė 36-5a (iš Šaulių g. pusės), Klaipėda

Audros Deltuvienės personalinė paroda "Laisvai"

ewsee§

Parodos pavadinimas reprezentuoja asmeninę kelionę kūrybinės laisvės link.  Ši paroda – tai tarsi mažytė duoklė, naujai atrastai laisvei nuo laiko, darbo ir finansinių suvaržymų, kuri leido man visiškai pasinerti į senai širdyje nešiotą aistrą menui.

paveikslas_Laisvas

“Laisvas”

Gyvenimas yra laisvės dovana, ir ne visada lengva suvokti visą jos galią. Kartais tai reiškia išsiskirti iš minios ir pripažinti savo unikalumą. O kartais tai reiškia leisti sau būti pažeidžiamam, švelniam ir jautriam.

Vienas iš mano mėgstamiausių paveikslų, “Laisvas”, yra šios minties išraiška. Jame pavaizduotas vyro portretas yra tiek stiprus, tiek pažeidžiamas – tiek nuožmus, tiek jautrus.  primena, kad tikrasis stiprumas kyla iš gebėjimo būti laisvam.

“Laisvas” nėra tik paveikslas, tai yra pokalbis apie laisvę, jautrumą ir stiprumą. Tai yra kvietimas įsiklausyti į save ir pripažinti savo pačių dualumą.

Tai tarsi nuolatinis priminimas, kad laisvė yra ne tik teisė, bet ir dovana, kuria turime džiaugtis ir kurią turime puoselėti.

 

Kiekvienas paveikslas pasakoja unikalią istoriją ir fiksuoja konkretų momentą ar jausmą, kurį patyriau savo kūrybinėje kelionėje.

Kviečiu virtualiai aplankyti šią originalią parodą ir patirti meno grožį bei kūrybinę laisvę taip, kaip ją matau aš.

Apžiūrėti  paveikslus galite paspaudę žemiau esančią nuorodą į parodą.

Mano kūrybos paveikslai neapsiriboja tik sienomis – jie atkeliauja ir į jūsų aprangą bei aksesuarus.

Džiaugiuosi, kad galiu pateikti savo kūrinius neįprastu būdu – išspausdintus ant marškinėlių, džemperių, rankinių, puodelių. Kiekviena šių prekių yra unikali, sukurta su meile bei kūrybine aistra ir svarbiausia, kad  kiekviena jų, pasakoja išskirtinę istoriją.

MANO DARBAI